نسخه آزمایشی

دوربین عکاسی بدون آینه

دوربین دیجیتال سونی مدل Alpha A7R III Digital Body

0تومان

نقد و بررسی تخصصی دوربین سونی  Alpha A7R III عکس های رویایی با دوربین A7R III سونی دوربین سونی Alpha A7R III یکی از دوربین های همه کاره ای است که از کارایی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد. با توجه به اینکه امکان دسترسی به ویژگی های سرعت عکاسی، رزولوشن مناسب و توانایی فیلم برداری به شکل همزمان وجود دارد، بنابراین این دوربی..

دوربین دیجیتال سونی مدل Alpha A7S II Digital Body

0تومان

نقد و بررسی تخصصی دوربین سونی Alpha A7S II دوربین سونی Alpha A7S II ترکیب شگفت انگیزی از ایزو، محدوده دینامیک، رزولوشن و سرعت را ارائه می‌دهد تا برای کارهای چندرسانه‌ای همه جانبه مفید باشد. این دوربین بدون آینه که قابلیت‌های فراوانی در زمینه فیلم­برداری دارد، کوچکترین دوربین عکاسی تمام فریم محسوب می..

دوربین دیجیتال سونی مدل Sony Alpha A6500 Mirrorless Digital Camera Body

0تومان

  نقد و بررسی تخصصی دوربین سونی Alpha A6500 دوربین سونی Alpha A6500 از ویژگی های منحصر به فردی همچون پایداری، سرعت و تنوع عملکردی گسترده در شرایط عکاسی مختلف بهره می برد. این دوربین از نوع دوربین های بدون آینه و سازگار با فرمت APS-C (سیستم تصویربرداری پیشرفته نوع C) بوده که برای هر دو دسته کاربردهای عکاسی و فیلم برداری من..

نا موجود

دوربین دیجیتال فوجی فیلم مدل GFX 50S Body

64,000,000تومان

نقد و بررسی تخصصی دوربین GFX 50S فوجی فیلم عبور از مشکلات عکاسی با دوربین فوجی فیلم GFX 50S دوربین فوجی فیلم GFX 50S دارای سنسور بزرگ، قابلیت ‌های تصویربرداری پیشرفته و طراحی ماژولی است. این دوربین ابزاری منحصر‌به ‌فرد در زمره ی دوربین های بدون آینه تلقی شده که تنوع عکاسی زیادی دارد و از لحاظ قابلیت حمل در سطح بالایی..

نا موجود

دوربین دیجیتال سونی مدل Alpha A5000 با لنز (Lens 16-50mm OSS Black)

0تومان

نقد و بررسی تخصصی دوربین سونی Alpha A5000 کوچولوی قدرتمند؛ یادآور ضرب المثل فلفل نبین چه ریزه! دوربین سونی Alpha A5000 یک دوربین بدون آینه­ ی­ همه ­کاره در ابعاد کوچک است. این دوربین که قابلیت های زیادی را هم در عکس و هم در فیلم به کاربر می دهد، طراحی مخصوصی داشته که آن را محبوب و دوست داشتنی می کند. این دوربین برای کاربرا..

نا موجود

دوربین دیجیتال سونی مدل ILCE-7M2 Body

0تومان

نقد و بررسی تخصصی دوربین سونی Alpha A7 II دوربین سونی Alpha A7 II از سری دوربین های فول فریم این شرکت بوده که با ورودش سطح این مجموعه را بسیار پیشرفته تر کرده است. این سری دوربین ها با طراحی مجدد دسته، دکمه­ ی فعال سازی شاتر و قابلیت های کنترلی اختصاصی همراه شده ­اند. پردازنده ­ی BIONZ X از بازدهی و الگوریتم های پیشرفته تر..

نمایش 1 تا 15 از 30 (2 صفحه)